Навіщо потрібно робити розвал-сходження


Розвал сходження в Києві – послуга, якою, якщо врахувати проблеми з дорожнім покриттям, часто користуються всі автомобілісти. Автосервіс «Автопартнер на Оболоні» рекомендує здійснювати регулювання розвалу сходження автомобіля з періодичністю пробігу в 10 тис.км, а також у таких випадках:

 • Ваш автомобіль наїхав на перешкоду чи потрапив у яму на трасі;
 • Було здійснено ремонт підвіски;
 • У випадках, коли за допомогою тюнінгу змінено кліренс авто (укорочені пружини та ін;
 • Авто тягне убік на рівній дорозі;
 • Ви помітили нерівномірність зношування шин;
 • Після здійснення маневрів повільно «повертається» кермо.

Термін розвал сходження включає систему показників, що визначають просторове взаєморозташування коліс, а також їх положення щодо поверхні дороги.
Під розвалом розуміють кут відхилення колісної поверхні від умовного перпендикуляра до дороги. Тобто цей показник визначає нахил коліс. Позитивне значення свідчить про те, що верхні колісні точки більш віддалені одна відносно одної, ніж нижні, а нульовий розвал говорить про перпендикулярне положення коліс до дорожнього покриття.
Показник сходження визначає взаєморозташування передніх та задніх точок колеса. Позитивне значення показника свідчить про спрямованість коліс усередину.

Пара показників розвал має значення для таких характеристик, як керованість автомобіля, сила вібрацій від нерівностей дорожнього покриття, що передаються на рульове колесо, знос деталей підвіски і автомобільних шин, стабільність траєкторії руху і швидкість реакції автомобіля на рульове управління. Враховуючи це можна сказати, що своєчасно перевірений розвал сходження коліс заощадить ваші гроші, запобігає передчасному зносу «гуми» та деталям підвіски, а також є важливим фактором безпеки. Тому, не відкладаючи в довгий ящик, зробіть регулювання сход розвал, ціна якого в нашому автосервісі одна з найвигідніших у Києві.

Навіщо потрібен розвал сходження


Досвідчені автолюбителі знають, що вчасно зробити розвал сходження це означає:

 • Забезпечити Вам та Вашим близьким безпеку на дорозі
 • Поліпшити стійкість авто на трасі
 • Забезпечити керованість автомобіля
 • Знизити занесення
 • Запобігти передчасному зносу шин
 • Забезпечити економічну витрату палива.

Що буде якщо не робити розвал сходження


Якщо ви все ще розмірковуєте, чи потрібен розвал сходження, фахівці рекомендують задуматися про наслідки несвоєчасного чи неправильного регулювання. Не секрет, що ремонт сучасних автомобілів обходиться, на відміну їх обслуговування дорого. Якщо ми візьмемо регулювання розвал сходження – вартість послуги просто не можна порівняти з наслідками, які невідворотно наступають, якщо цього не зробити вчасно. Досить сказати, що навіть десять таких обслуговувань буде коштувати дешевше, ніж одна автомобільна покришка, не кажучи вже про вартість елементів підвіски, її ремонт та цінність вашого здоров'я. При цьому відсутність регулювання розвалу сходження або її непрофесійне виконання призводить до таких наслідків:

 • нерівномірне зношування покришок всього через кілька тисяч кілометрів;
 • несправності гідропідсилювача;
 • знос кульових, важелів, сайлентблоків та інших деталей ходової;
 • підвищена стомлюваність за кермом через погану керованість;
 • високий ризик потрапляння у ДТП.
Вартість послуг на розвал сходження
Вартість робіт Ціна у грн.
Діагностика розвалу-сходження 200
Регулювання розвалу – сходження передньої осі легкового автомобіля 300
Регулювання розвалу – сходження передньої та задньої осі легкового автомобіля 350
Регулювання розвалу-сходження передньої осі кросовера 300
Регулювання розвалу-сходження передньої осі та задньої осі кросовера 350
Регулювання розвалу-сходження мікроавтобуса 350
Регулювання розвалу-сходження  позашляховика з пневмопідвіскою 500
Регулювання розвалу-сходження бусів та вантажівок заввишки понад 3м (макс. R17,5) 400

Переваги нашого автосервісу


Бажаєте записатися на розвал сходження у Києві? Автосервіс «Автопартнер на Оболоні» обладнаний найкращими стендами для діагностики та регулювання розвалу сходження легкових автомобілів, позашляховиків, мікроавтобусів та вантажного транспорту всіх модифікацій. Програмне забезпечення нашого сервісу містить основу параметрів для авто всіх марок, включаючи рідкісні модифікації. Кваліфікація та досвід майстрів нашого сервісу дозволяють швидко та якісно здійснювати обслуговування автотранспорту, включаючи комплексне регулювання параметрів розвалу сходження, з урахуванням кастору. На послугу розвал ціна в нашому автосервісі найбільш доступна при гарантованій точності регулювань.