Автопартнер на Оболоні понад 25 років надає весь комплекс послуг з обслуговування комерційних та вантажних автомобілів. До найбільш затребуваних напрямків відноситься діагностика та ремонт гідробортів у Києві.

Замовити ремонт гідроборту

photo

Що таке гідроборт?

Мікроліфт або гідроборт – складний вузол вантажного транспорту, що забезпечує можливість зручного розвантаження та завантаження різних вантажів. Автомобілі, обладнані гідробортом користуються високим попитом, оскільки їх використання значно скорочує витрати на вантажно-розвантажувальні роботи та знижує час простою комерційного транспорту.
Мікроліфт - досить надійний вузол, але через неправильну експлуатацію або несвоєчасне обслуговування він може зламатися в самий невідповідний момент. Незапланований простий автомобіль із гідробортом завдає значних втрат власникам такого транспорту. Щоб уникнути таких втрат, необхідно своєчасно проводити технічне обслуговування та діагностику гідроборту. Наші майстри мають великий досвід усунення можливих поломок мікроліфта. Наявність спеціального обладнання дозволяє швидко проводити ремонт електрики, гідравліки та механічної частини гідроборту. На всі роботи та встановлені комплектуючі надається гарантія.

Ремонт гідробортів у Києві

Діагностика гідробортів на Оболоні
Діагностика гідроборту в автосервісі Автопартнер на Оболоні дозволяє своєчасно виявляти приховані дефекти, які можуть стати причиною поломки та незапланованого простою комерційного транспорту.
Види діагностики гідробортів:

  • діагностика електрики гідроборту;
  • діагностика гідравліки гідроборту;
  • діагностика механічної частини гідроборту.

У нашому автосервісі є все потрібне обладнання для проведення якісної діагностики та технічного обслуговування гідроборту.
Діагностика гідроборту

Ремонт електрики гідробортів
Ремонт електричної частини гідроборту в автосервісі Автопартнер на Оболоні виконують досвідчені автоелектрики із застосуванням сучасного обладнання. Кваліфікація фахівців дозволяє швидко та точно визначати причини поломок електрики гідроборту. Ми виконуємо ремонт та заміну електромагнітних клапанів, електропроводки, пультів керування, електромоторів та інших елементів.
При правильному виконанні ремонту електрики гідроборту даний вузол буде надалі тривалий час працювати ефективно та безвідмовно.
Ремонт електричної частини гідроборту

Ремонт механічної частини гідробортів


Ремонт механічної частини гідробортів

У ході обслуговування гідробортів комерційних автомобілів нерідко потрібний ремонт механічної частини. Цей вузол включає безліч деталей, які в процесі роботи схильні до зносу. Механічний ремонт мікроліфта включає налаштування доведення вантажної платформи, заміну шарнірів, відновлення відкидного пристрою, усунення несправностей замків, що замикають платформу і т. д.
Наші фахівці готові кваліфіковано виконати всі слюсарні роботи, пов'язані з ремонтом гідробортів, включаючи зварювання та виготовлення окремих елементів.
Наші фахівці готові кваліфіковано виконати всі слюсарні роботи, пов'язані з ремонтом гідробортів, включаючи зварювання та виготовлення окремих елементів. Ми запропонуємо оптимальні рішення для швидкого усунення несправностей із мінімальними витратами та гарантій надійної роботи гідроборту.

Ремонт гідравліки гідроборту


Ремонт гідравліки гідроборту

Сучасні гідроборти, що встановлюються на комерційні автомобілі, включають ефективний гідравлічний привід. Він складається з великої кількості елементів, що потребують своєчасного обслуговування та ремонту. Незважаючи на надійність конструкції, гідравліка гідроборта може бути зламана в результаті перевантаження, неправильної експлуатації або через відсутність належного техобслуговування.
Якщо ви помітили підтікання робочої рідини або інші ознаки несправності гідравліки гідроборту, необхідно в найкоротший термін звернутися до фахівців автосервісу Автопартнер на Оболоні для проведення діагностики та ремонту гідроборту.

Якою буде ціна ремонту гідроборту?


Ціна ремонту гідроборту

Сучасні вантажні автомобілі комплектуються різними моделями гідробортів від різних виробників. Визначити вартість ремонту гідроборту можна тільки після проведення професійної діагностики з дефектуванням несправної системи. Наші фахівці сформують точний розрахунок усіх витрат на виконання ремонту з урахуванням необхідних запасних частин та витратних матеріалів. Ремонт гідроборту виконується після погодження із замовником, і затверджена вартість залишається постійною.


Преимущества экспресс замены масла в Автосервисе

Чому варто вибрати Автопартнер на Оболоні для ремонту гідроборту?


Великий досвід роботи в даній сфері, а також наявність спеціального обладнання дозволяють нашим спеціалістам якісно, швидко та з гарантією виконувати ремонт гідробортів будь-якої складності. Крім того, у нас можна виконати повний комплекс заходів щодо обслуговування вантажного автотранспорту, включаючи ремонт електроніки, двигунів, ходової, гідравліки, зварювальні роботи, розвал-сходження тощо. Ми маємо високі бокси, тому ми можемо ремонтувати будь-які види транспортних засобів. На всі роботи та встановлені запчастини надається гарантія. Серед наших партнерів є як великі транспортні кампанії, і приватні перевізники.
Уточнити особливості обслуговування та замовити ремонт гідроборту можна за телефоном:

+38(097)088 64 74
або залишивши заявку на зворотній дзвінок через спеціальну форму на цьому сайті